Kawa organiczna LiveGood

Organic coffee

Kawa handlowa, która stanowi 97% światowego zapotrzebowania, jest jedną z najbardziej chemicznie przetwarzanych upraw na świecie. Oznacza to, że tylko 3% światowego zapotrzebowania na kawę jest uprawiane organicznie i jest wolne od środków chemicznych.

Kawa organiczna LiveGood
Kawa organiczna LiveGood

Kawa organiczna LiveGood właśnie tak!!! LiveGood oferuje kawę organiczną o nazwie “Healthy Organic Weight Management Coffee with Mushrooms”. Jest to kawa z dodatkiem zdrowego błonnika, maca, zielonej herbaty i adaptogenów w postaci 6 najpotężniejszych grzybów na świecie. Kawa ta pomaga w utrzymaniu zdrowej wagi ciała, wspiera procesy uczenia się i pamięci oraz poprawia nastrój. Zawiera około 100 mg kofeiny i jest dostępna w cenie 17,95 USD dla członków LiveGood. Pewnie zauważyliście też, że ma chyba najdłuższą nazwę kawy na świecie 😉

Zapraszam do zapoznania się z ofertą LiveGood i spróbowania ich zdrowej kawy

Kawa organiczna LiveGood
Kawa organiczna LiveGood

Blok w blogu czyli czas na propozycję

Jeśli czujesz już smak organicznej kawy LiveGood, zdecydowałeś się dołączyć do zespołu LiveGood to brakuje Ci tylko Przekorzystnego konta w Banku Pekao. Co zatem musisz zrobić? Wystarczy kliknąć w baner powyżej i wypełnić formularz. Prosto łatwo i bez wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »