Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

Współpraca

Żyjemy w czasach kiedy posiadanie pracy jest wielkim szczęściem. Ten duchowy stan jednak dla wielu jest walką o przetrwanie z miesiąca na miesiąc. Dla innych męczarnią a zakład pracy w którym pracują wykańczalnią ich zdrowia fizycznego i  psychicznego. Poza tym jaka by ta praca nie była nikt nigdy nie ma pewności, że nie straci jej z dnia na dzień czy miesiąca na miesiąc. W Stanach Zjednoczonych co dziesięć minut otwiera się domowy biznes. Wspominam tu o tym ponieważ, proponuję tym wszystkim, którzy w jakiś sposób trafili na moją stronę kilka możliwości stworzenia w zaciszu domowym własnego biznesu. Propozycja ta zrodziła się, kiedy utrata pracy stała się masowym zjawiskiem i nie wiadomo kiedy kogo dosięgnie a może to właśnie Ty w tej chwili jesteś bezrobotnym. W takim przypadku lepiej nie zostawać zupełnie bez niczego, dlatego proponuję Ci współpracę. Moja wiedza i kontakty, Twoje chęci i praca jeżeli to Cię interesuje zapraszam do kontaktu.

Jeżeli jeszcze tego nie wiesz to właśnie się teraz dowiesz, że praca dla kogoś stanowi powszechnie uznawaną i akceptowaną piramidę finansową. Dlaczego? Bo tylko właściciel firmy zarabia pieniądze, tak to jest szczyt piramidy. Gdzie w tej piramidzie jest Twoje miejsce? W środku stać Cię na godne życie czy na dole gdzie codziennie zastanawiasz się co dalej i brniesz w kolejny kredyt. Obudź się i weź życie w swoje ręce gdy dostajesz taką szansę. Myślisz, że możesz byś swoim własnym szefem, chcesz stanąć na szczycie, zdajesz sobie sprawę, że przed Tobą ciężka praca to zapraszam do kontaktu.

To gdzie jesteś dziś, jest wynikową tego co robiłeś w przeszłości. Natomiast to gdzie będziesz jutro będzie wynikową tego co zrobiłeś dziś. Oczywista prawda… Jeśli zatem marzysz by coś osiągnąć w przyszłości, masz jakiś cel – trzeba się tym zająć właśnie dziś.

Co robić dalej? Jest proste rozwiązanie. Zapraszam do kontaktu.

2 Komentarzy to “Współpraca”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031