Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

Dlaczego warto promować PP

Czy jesteś webmasterem potrzebującym dodatkowego dochodu?

Planujesz założyć działalność online, ale nadal nie masz żadnego produktu do sprzedaży?

Jeśli tak, partnerski marketing może być najlepszym rozwiązaniem dla Twoich problemów. Z partnerskim marketingiem, nie musisz się martwić o produkty. Wszystko, co musisz mieć to strona z odpowiednimi treściami, które są związane z produktami pewnej firmy internetowej oferującej program partnerski. Stając się członkiem programu, albo stając się partnerem, możesz zacząć zarabiać pewną kwotę pieniędzy od razu!

Promować Marketing partnerski

Partnerski marketing jest rodzajem relacji biznesowych, ustanowionych między kupcami i ich firmą. W partnerskim marketingu, partner zgadza się kierować ruch w stronię kupca. W przypadku, że ruch jest konwertowany do jakiejś akcji, jak ktoś zakupi produkt na stronie internetowej sklepu lub użytkownik staje się partnerem dla firmy, partner, który kierował ruchem zostanie wynagrodzony. Wypłata może mieć postać albo prowizji od sprzedaży procentową z sprzedaży generowanej lub stałej opłaty ustalonej na wniosek podmiotu powiązanego z programem partnerskim sklepu.

 

Obiecując wiele korzyści zarówno dla kupców i oddziałów, partnerski marketing stał się dzisiaj jednym z najbardziej popularnych metod marketingowych w Internecie. W rzeczywistości, prawie każdy sklep lub strona sprzedawca, dzisiaj oferuje program partnerski, który każdy może się przyłączyć. Większość sprzedawców by zachęcić ludzi do oddziałów lub członków swoim programem, obiecując wielkie korzyści, takie jak prowizje, bonusy i inne. Ale czy wszystkie te programy partnerskie oferują takie same korzyści?

 

Większość programów partnerskich będzie płacić partnerowi, jednorazową prowizję za każdą sprzedaż. Prowizje tego rodzaju programu partnerskiego są zazwyczaj duże, od 15% do około 60%. Inne programy partnerskie będą płacić stałą opłatę za każde kliknięcie lub poprzez wysyłanie ruchu do witryny sklepu. Programy takie jak ten często płacą mniejsze opłaty za każde kliknięcie przez co, zazwyczaj nie otrzymuje się żadnych większych kwot niż pół dolara czy w polskich odpowiednikach pięciu groszy. Dobrą rzeczą w tego typu programie, jednak jest to, że użytkownik nie będzie musiał niczego kupować, aby uczestniczyć w programie.

 

Innym rodzajem programu partnerskiego jest program partnerski pozostałych dochodów inaczej resztkowy. Resztkowe programy partnerskie płacą zwykle tylko niewielki procent prowizji od sprzedaży dla każdej sprzedaży kierowanej przez oddział do serwisu sprzedawcy. Prowizja ta często jest tylko w zakresie od 10% do 20% prowizji od sprzedaży. Z tego powodu, wielu ludzi ignoruje resztkowe programy partnerskie i raczej zdecyduje się na wysokie prowizje jednorazowe programu partnerskiego. Czy ci ludzie popełniają błąd, lub są one właściwie podejmowane?

 

Nie możemy powiedzieć na pewno, jeśli ludzie robią błąd, wybierając wysoko płatną jednorazową prowizję programu partnerskiego. Ale na pewno możemy powiedzieć, że oni robią duży błąd, jeśli ignorują pozostałe programy partnerskie. Resztkowe programy partnerskie rzeczywiście płacą niższą stawkę, ale masa ofert dla tego rodzaju programów na ogół wypracowuje regularną i stałą prowizję dla pojedynczego partnera, który zainicjował sprzedaż! A jeżeli ten sam, klient będzie kupował co miesiąc to co miesiąc spływa wypracowana prowizja z tej sprzedaży. Oznacza to, że dla tego samego wysiłku w promowaniu konkretnego programu partnerskiego, można zarabiać tylko raz w programie jednorazowej prowizji, a regularne i długotrwale z prowizji dla pozostałego programu!

 

Tak, są korzyści z promowania pozostałych programów partnerskich. Teraz jaśniej? Czy nadal są niejasności? Jeśli nadal są niejasne jakieś kwestie, to zróbmy to z wykorzystaniem tego przykładu.

 

Załóżmy, że istnieją dwaj kupcy tak samo oferujących hosting usługi na swoich stronach internetowych. Pierwszy sklep oferuje rodzaj jednorazowej prowizji z programu partnerskiego, który płaci 80 złotych za każdego partnera, który sfinalizuje sprzedaż. Drugi sklep oferuje również program partnerski, ale tym razem, program partnerski resztkowy płaci tylko 10 złotych za każdy oddział który sfinalizuje sprzedaż. Jako partner, możemy uzyskać natychmiast, co przyciąga pierwszy sklep i oferuje, 80 zł to na pewno dużo więcej niż 10 zł. Ale myśląc i biorąc pod uwagę wszystkie możliwości możemy zobaczyć, że drugi sklep oferuje nam większą możliwość zarobienia większej ilości pieniędzy.

 

Niby masz skierowany ruch do kupca i przekształca się on w sprzedaż, będziesz zarabiać po przez pierwszego kupca, którego sprzedaż zostanie sfinalizowana. Ale z drugiej strony, będziesz zarabiać co miesiąc tak długo, jak klient nasz będzie kupował określoną usługę hostingu. To oznacza, że przy tym samym wysiłku uzyskania jednego klienta do korzystania z usług danego sklepu, można zarabiać miesięcznie w resztkowych programach partnerskich płacących tylko raz w rodzaju jednorazowej prowizji z programów partnerskich.

 

Tak, więc warto promować takie programy partnerskie? Zdecydowanie tak, ponieważ praktycznie możemy dostać więcej pieniędzy z tego typu programów partnerskich w dłuższej perspektywie! Są to korzyści, które byłoby bardzo nierozsądne ignorować takie programy.

 

Tak przy okazji... jeśli szukasz jakiegoś pomysłu na biznes, interesujesz się ebiznesem i chcesz zarabiać z domu… serdecznie zapraszam Cię do przetestowania  AllinOne Business System 3 programy, 3 możliwości, 3 Twoje wybory.

Tags: , , , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031