Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

Republika bananowa

Republika bananowa?

Nowa informacja od admina z efektownym zakończeniem.

„UWAGA: Zdarzają się osoby które mają powód żeby osunąć swoje konto MXR. Jestem zmęczony ciągle odpowiadając osobom które chcą zmienić sponsora (zamiast zmieniać swoje życie) ponieważ jest on „głupszy niż ja” czy z innych śmiesznych powodów.

Postanowiłem więc wdrożyć opcję gdzie każdy będzie mógł sam usunąć swoje konto. Oczywiście będzie się to wiązać z tym, że stara nazwa użytkownika będzie już zakazana i nie będzie mogła być ponownie użyta. Dowline czyli poleceni (jeśli tacy byli) zostaną utraceni na zawsze.
Wszystkie pieniądze na koncie i wszystkie adpacki również zostaną utracone na zawsze.

I nie będę już odpowiadał na pytania „chcę zmienić sponsora” lub „chcę usunąć moje konto” albo ” Zapomniałem kodu PIN lub nazwiska panieńskiego matki”. Jesteś dorosły i mamy tu poważny biznes a nie republikę bananową.”

Brawo Janus Nowak

W naszym panelu MXR pojawiły się pewne zmiany:

1. Sekcja – „Nowości” (Dzisiaj będzie wywiad z Jamesem, który można sobie posłuchać).
2. Poprawiona została lista osób poleconych: Możesz zobaczyć teraz nazwę użytkownika, nazwę kraju, język, e-mail, skype, datę rejestracji , datę ostatniego logowania, twoje prowizje od tego członka, widok w 2. i 3. linii oraz ile aktywnych adpacks posiada (Mini / średni / Millionaire).
3. Ogromna praca została zrealizowana przy „preferowanym języku reklamy”. Teraz możesz skonfigurować reklamę logingową, banerową, tekstową, reklamę milionaire oraz stałe reklamy tekstowe tak samo reklamy PTC albo w języku angielskim (pojawią się one wtedy u każdego partnera lub gościa MXR w DE, PL LUB Hu (inne języki  wkrótce)). Więc jeśli masz adres url swojej strony w języku polskim możesz zdecydować, aby pokazać tę reklamę tylko użytkownikom, którzy mówią po polsku na przykład.
4. Normalne banery i reklamy tekstowe w języku DE, HU i PL będą wtedy pokazywane na witrynie MX o tym samym języku czyli  pojawi się tylko na DE, HU i strony Pl. dzięki temu Twoja reklama będzie bardziej efektywna i trafi do odbiorców których będziesz preferował.
5. Oglądając obecnie już wstawione reklamy kwalifikacyjne (milionare) są one ustawione na język EN. (jeszcze stara baza danych) i musisz zmienić na swój język te reklamy. Jak to zrobić? Patrz poniżej:
6. Jedna zasadnicza uwaga: Nie można zmienić języka dla reklam które są już aktywne.  Możesz usunąć stare ogłoszenie wtedy punkty zostaną zwrócone i skonfigurować nowe reklamy z preferowanym językiem.

Republika bananowa to nie jest tylko poważna firma, której towarzyszą zmiany dla ciągłego rozwoju. A Ty kiedy zaczniesz się rozwijać? Czy może jednak wolisz pozostać w swojej republice bananowej…

Pamiętaj wygrywają tylko Ci, którzy działają i się nie poddają!

Więc jeśli logika Ci podpowiada by działać, baner masz poniżej.

Republika bananowa
Republika bananowa

Tags: , , , , , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031