Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

O mnie

Witaj. Nazywam się Jarosław Migdalski i powiem Ci parę słów o sobie, bo skoro tu zaglądasz, to pewnie jesteś ciekaw czym się zajmuję i interesuję.

Jestem młodym człowiekiem, jednak można by zażartować, że już nie tak młodym, ale na pewno wyjątkowo głodnym wiedzy. Tylko nie takiej „państwowej”, bo w czasie studiów ekonomicznych zorientowałem się, że jest ona niewiele warta. Fascynuje mnie raczej rozwój osobisty na różnych frontach, a szczególnie rozwój tzw. inteligencji finansowej oraz przedsiębiorczości.

Jednak zanim poznałem prawdziwe znaczenia tych stwierdzeń, pokusiłem się o sprawdzenie własnych sił w biznesie tradycyjnym. Dokładniej mówiąc w tradycyjny sposób czyli po tej nie właściwej stronie. Dlaczego nie właściwej, bo pracując na etacie nigdy nie jest się właściwie wynagrodzony.

Zacząłem szukać lepszego rozwiązania. Postawiłem na internet jako moją dalszą przyszłość, wśród gąszczu ofert dotyczących zarabiania w sieci natrafiłem na człowieka, który otworzył mi oczy. To było ponad trzy lata temu. Wtedy postanowiłem, że dalszą drogę do upragnionego sukcesu przejdę ze wskazówkami odpowiednich mentorów. Zacząłem się więc uczyć. Pochłonął mnie MLM, właśnie w tym nowym wirtualnym wydaniu. Im więcej wiedzy zacząłem posiadać, tym przede mną zaczęły otwierać się nowe możliwości zarobku. Testuje je na sobie, następnie nauczam z praktyki i doświadczenia. Praca stała się moją pasją a nie codziennym obowiązkiem. Kierując się silnymi wartościami i etyką pracy, stosuję z moimi partnerami podejście, aby osiągać dwa główne cele: równowagę i spokój wewnętrzny oraz zwiększanie efektywności biznesowo-zawodowej.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031