Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

Niedziela

News-y po świętach

Cześć w słoneczną niedzielę!

Tak przywitał się admin w najnowszym liście, który wam udostępniam:
„Jak zawsze MXR chce być najlepszym programem i przedstawiać najlepsze i najbardziej przejrzyste decyzje dlatego James i ja myślimy o obniżeniu prowizji za nabycie adpacków (za kupowanie adpacków z reinwestycji) do 10% zamiast dotychczasowych 20%. Powód: Te prowizje wypłacane są przez „nieprawdziwe” pieniądze. Powinniśmy zwracać pieniądze tylko dla prawdziwych płatności, które pochodzą z wpłat procesorów.
Dzięki tej modyfikacji będziemy mieć nadal najlepszy plan prowizji czyli 20% z zakupu adpacków (TM: 10%, MAP: 10%) i 10% w przypadku reinwestycji (MAP: 5%, TM: 0%). MAP i TM są jedynymi poważnych i trwałymi programami na rynku, bo nie posiadają nierealnych ROI 130% lub więcej, i dlatego trwają dłużej niż 1 lub 2 lata. Porównując programy MAP i TM, mamy obecnie najlepsze płatności. W czasach, w których nasi najwięksi konkurenci żeby utrzymać potencjalne zarobki modyfikują pewne rzeczy żeby utrzymać stabilność, my powinny również być w stanie modernizować pewne rzeczy, żeby zapewnić stabilność naszej platformy. Więc, co sądzisz o tej małej modyfikacji, która zapewni naszym partnerom cały czas stałe 2,5% naliczeń, 110% ROI w 44 dni i 20% rzeczywistych prowizji z 3 poziomów oraz – jedyną zmianą – 10% prowizji od re-inwestycji , zamiast dotychczasowych 20%? (Zewnętrzne dochody MXR są jeszcze zbyt małe ponieważ tylko niewielu partnerów klika na linki zewnętrzne. Obecnie MXR daje około 12,000 USD przychodu codziennie, ale dochód zewnętrzny wynosi około 5000 USD miesięcznie. Każdy z nas może zwiększyć przychody zewnętrzne, wszyscy wiemy jak …)
Najnowszy ujemny przykład: program hqrevshare. Wielu z naszych partnerów promowało tam 158% dochodów w krótkim czasie. I teraz? są „game over””.

Słoneczna niedziela i kolejne działania organizowane w odpowiednim czasie by program był trwały i nie potrzebował dziwnych historii kryjących jego problemy. Tu czy niedziela czy nie admin myśli nad trwałością swojego przedsięwzięcia.

Pamiętaj wygrywają tylko Ci, którzy działają i się nie poddają!

Więc jeśli logika Ci podpowiada by działać, baner masz poniżej.

Niedziela
Niedziela

Tags: , , , , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Październik 2020
P W Ś C P S N
« Lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031