Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

Pan Pani Negat

Czy znasz już cel swojego istnienia?

Czy miejsce w którym obecnie jesteś, jest tym w którym zawsze chciałeś(-aś) być?

Ja zawsze pragnąłem mieć życie pełne pasji, szczęścia bym mógł wyzwolić w sobie potężne siły, które tkwią w moim umyśle. Jednak w pewnym momencie dotknęło mnie coś co zaczęło mnie blokować. Było to zjawisko podobne do tego jak, zapewne spotkaliście się nie raz z krytyką ze strony rodziny i przyjaciół, kiedy ogłosiliście, że chcecie prowadzić własny biznes lub utrzymywać się z programów partnerskich w internecie. Pamiętacie to? Tak …

No właśnie, ale jest jeszcze coś innego. Nasz własny osobisty powszechnie na co dzień używany mózg ma w sobie pewnego gościa powszechnie znanego jak Pan bądź Pani Negat. Jest to bestia tak bardzo okrutna i przebiegła, iż nigdy nie wiadomo kiedy zacznie działać w naszym umyśle i siać zniszczenie. Nasz Negat ma jedno podstawowe pytanie, które ciągle zadaje i zmusza by je analizować. Pytanie to brzmi: A CO, JEŻELI CI SIĘ NIE UDA?

Negat nie dam Ci się

 

Tak myślałem, też znacie to pytanie, no właśnie. W takim razie pewnie przypominają się Wam rozmowy jakie prowadziliście z waszym Negatem.  „Masz rodzinę, rodzina musi mieć co jeść i za co żyć, jeżeli Ci się nie uda skutecznie rozkręcić biznes, to za co kupisz dziecku jedzenie?” I jak znacie ten argument jest naprawdę bezsprzecznie wiarygodny prawda?. Negat nigdy nie odpuszcza dalej atakuje takimi słowy: „Jeżeli Ci się nie uda, to możesz stracić wszystko, co już posiadasz.” prawda trudno z nim się nie zgodzić. Wtedy następuje analiza: Jeżeli mi się nie uda, to co pomyślą inni? Będą śmiać się ze mnie! No tak, wiadomo, że tacy ludzie nas również otaczają, ale czy to jest powód by zrezygnować z swoich marzeń, pasji i szczęścia. Przecież nie chcesz zniszczyć siebie i swojej rodziny tylko pragniesz polepszyć swój status by dać siebie więcej swoim bliskim i zapewnić im więcej bo na to zasługują. 

W jaki więc sposób zwalczać Pana/Panią Negat? Cóż … ? Moim zdaniem trzeba wyrobić sobie nawyk pozytywnego myślenia. Kiedy już taki posiądziemy dojdzie do potyczki na pytania. Będzie to wyglądało mniej więcej w taki sposób:

Negat:  A CO, JEŻELI CI SIĘ NIE UDA?

Ja: A CO, JEŻELI MI SIĘ UDA?

Pozytywne nastawienie oparte na silnych fundamentach, mam tu na myśli życie pełne pasji, satysfakcji i ciągłego rozwoju powinno skutecznie zagłuszać pytania Pana/Pani Negat. Ot tak po prostu wysyłamy go na wakacje kiedy podejmujemy ważne dla naszego dalszego życia decyzje. Oczywiście pytania Negata będą się pojawiać jednak naszym celem jest te wszystkie wątpliwości, które one niosą ze sobą przeobrazić w pasmo sukcesów czego Wam życzę.

 

Tak przy okazji... jeśli szukasz jakiegoś pomysłu na biznes, interesujesz się ebiznesem i chcesz zarabiać z domu… serdecznie zapraszam Cię do przetestowania  AllinOne Business System 3 programy, 3 możliwości, 3 Twoje wybory. Pamiętaj Twój wybór to Twój SUKCES

Tags: , , , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031