Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

Dzieje się

Dzieje się w MXR

Tele-ekspresowy skrót

Dzieje się w MxRevShare i nic nie wskazuje by miało być gorzej. Ostatnimi czasy uczestnicy projektu zostali poproszeni o wykonanie kilku czynności. Jedną z nich było wybranie preferowanego języka w którym będziemy otrzymywać newsletter. Jeżeli chodzi o języki na górze po lewej stronie angielskiej wersji MXR Ty i Twoi potencjalni partnerzy mogą wybrać jeden z 90 języków i przetłumaczyć każdą stronę MXR. Teraz nawet chiński, arabski lub inne języki mogą łatwo korzystać z strony. Drugą czynnością, była zmiana maila na pocztę gmail, o ile zarejestrowana osoba podała innego maila niż właśnie na gmailu. Admin tłumaczy ten wymóg w taki sposób „Każdy partner MXR musi posiadać pocztę gmail.com ponieważ wielu członków (większość z nich ma bilans $ 0) nie dostają naszych newsów, nie mogą zresetować swojego hasła i nie mogą dostać moich odpowiedzi z systemu wsparcia.
a) zgodnie z instrukcjami po zalogowaniu należy wypełnić formularz z adresem gmail.com (nie googlemail.com i nie Gmail i nie GMAIL. Tylko xxxx@ gmail.com (małe litery) może być prawidłowy.
b) Jeśli osoby nie są chętne do korzystania z poczty gmail.com powinny trzymać się z dala od MXR, chcemy tylko ludzi którzy chcą zarobić duże pieniądze i chcemy komunikować się z nimi w sposób profesjonalny.
c) Pracuję nad nowym scenariuszem newslettera, który pozwala nam na wysyłanie biuletynów w różnych językach. Dlatego każdy członek musi skonfigurować preferowany język (EN, DE, PL lub HU dostepny tej chwili).
d) Przy rejestracji, nowy partner może teraz dołączyć do nas tylko z adresu gmail.com.”  A od wczoraj nie ma możliwości zmiany sponsora. Przy rejestracji widać imię i nazwisko osoby pod którą się rejestrujesz. Powinno to zapobiec złym rejestracjom pod niewłaściwych sponsorów. Admin oświadczył „Nie będziemy dokonywać żadnych zmian sponsora. Należy zadbać, aby używać odpowiednich reflinków i proszę przeczytać oświadczenie Jamesa o zmianach sponsora:”
„Nasza polityka korporacyjna jest taka, że nie możemy dokonywać zmian partnerów z ich pierwotnego sponsora do nowej osoby .
W świecie marketingu sieciowym często zdarza się, że członkowie chcą przenosić się do lepszego sponsora … ale to nie jest powszechnie akceptowane zmieniać osobę, dlatego przy rejestracji są teraz wyraźnie podane dane osoby pod która się rejestrujemy
Musisz pozostać z istniejącym sponsorem i skupić swoje wysiłki na to, żeby być lepszym od niego i być numerem jeden bez względu na to, kto jest nad Tobą .
Przykro nam, że nie będziemy przenosić istniejących konta, ale takie działania naruszają naszą politykę korporacyjną. Dziękuję za zrozumienie.” To tyle cytatów bo czas wspomnieć o innych zaistniałych sprawach jak np. ustawienie PIN. Jeśli zapomnisz kodu PIN transakcji, możesz poprosić o przypomnienie na stronie „wypłata”, klikając na „zapomniałem PIN” i odpowiedzieć na pytania zabezpieczające (odpowiedzi muszą najpierw zostać ustawione w systemie przez użytkownika). Czynności o których pisałem powyżej pojawiają się jako informacja na pasku należy w nią kliknąć i wykonać a nie wypisywać ticketów do admina z pytaniami co mam zrobić i zajmować mu cenny czas, który może spożytkować np. na wypłaty. System rozpoznaje obecnie, jeśli ktoś ma oczekującą wypłatę. Możesz wypłacać raz dziennie. Bez wyjątków, ok? Minimum: $ 25, maksymalna: 1000 $ dziennie. Nowością jest pasek, który pokazuje na dzień przed, że jutro wygaśnie adpack, czyli osiągnie swoje 110%. Na koniec przypomnę podstawy systemu: W przypadku zakupu paczek z reinwestycji dostajemy połowę prowizji czyli 5% na poziomie 1 i 2,5% na poziomie 2 i 3. MXR płaci naliczenia wysokości 2,5% dziennie, jako część przychodów, które pochodzi z zysków spółki. Zakup adpacków to nie jest inwestycja . Kupujesz usługę reklamową (ilość wizyt i kliknięcia na stronę internetową), a firma dzieli swój zysk z każdego partnera, który kliknie na co najmniej 10 reklam dziennie. Więc nie można mówić o inwestycji w MXR i gwarancji przychodów. (przypisek tłumacza: to nie serwis gwarancyjny tylko biznes. Dochody nie są gwarantowane. Firma nie musi dzielić udziałów z przedsiębiorstwa jako darowizna dla wszystkich reklamodawców, które zakwalifikowały się do tego. To wszystko na ten temat. Członkowie w MXR mogą zarobić nawet do 50 centów dziennie po prostu klikając na reklamy milionerem. Wczoraj zmieniłem skrypt żeby pomóc trochę partnerom . Teraz oglądane reklamy znikają po obejrzeniu. Więc nie można kliknąć dwa razy dziennie w tą samą reklamę. Z najważniejszych spraw to by było na tyle, mógłbym pisać o planach na przyszłość ale wolę poczekać i napisać gdy nowości będą już działać w programie na tę chwilę program i tak jest mocno atrakcyjny. Panie i Panowie dzieje się w MxRevShare!

 

Pamiętaj wygrywają tylko Ci, którzy działają i się nie poddają!

Więc jeśli logika Ci podpowiada by działać, baner masz poniżej.

Dzieje się
Dzieje się

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031