Autorski blog o możliwościach zarabiania

Biznes jeszcze nigdy nie był tak prosty, porady, podpowiedzi, wskazówki.

Aktualności z webinaru Q&A z dnia 17.05.2013 r.

Najnowsze informacje z piątkowego webinaru Q&A.

 

1.Część wypłat na procesor STP została przekazana kilka dni temu, wypłaty były realizowane według daty zlecenia, jeśli konto posiadało negatywny bilans, bądź też nie posiadał zatwierdzonego ID, jego zlecenie nie zostało zrealizowane. Kolejna partia powinna znaleźć się w systemie STP w ciągu 10 dni. Zlecenia na procesor Payza będą realizowane w weekend, kolejne środki zostaną przekazane na procesory w odstępie około 10 dni.

2.Została również wybrana nowa opcja dokonywania wypłat, jakkolwiek należy w dalszym ciągu oczekiwać na jej integracje z systemem, według założyciela firmy Chris’a Smith’a jest to bardzo dobre rozwiązanie. Integracja poprzedniego systemu wypłat (MasterCard) trwała 10 miesięcy jakkolwiek wprowadzenie nowej opcji powinno odbyć się znacznie szybciej.

3.W dniu 15.05, pojawiła się możliwość rezygnacji z 1 lub 2 Traffic Pack’ów. W zakładce „Account” a następnie „Subscription Manager” jest dostępny przycisk „No penalty cancellation” (rezygnacja bez konsekwencji) oraz „Canel All Subscriptions” (rezygnacja z całości posiadanych traffic packów z obowiązującymi konsekwencjami). Aby zrezygnować z wybranych Traffic Pack należy użyć opcji „No penalty cancellation”.

Proszę zapoznać się także ze wszystkimi zasadami rezygnacji, które są umieszczone na stronie.

Rezygnacja z subskrypcji nie spowoduje, że konto przejdzie na niższy poziom np. konto Premium posiada 2 Traffic Pack, po ich anulowaniu status nadal będzie Premium.

4.Wszystkie Traffic Pack’i, które będą zakupywane po 15 maja będą posiadały mniejszą ilość bonusowego trafficu, zależną od rodzaju konta. Zmiana w ilości bonusowego trafficu została wprowadzona, ponieważ Banners Broker musi odciąć się od wszystkiego, co sprawia, że firma jest kojarzona z programem pasywnym. Ponieważ ilość trafficu została zmniejszona, zostały wprowadzone nowe sposoby na zdobycie trafficu.

Zachęcam do korzystania z opcji „Fast-Start”. Teraz można wypróbować działanie programu, a dopiero potem zapłacić za pakiet. Firma daje okres 30 dni na pokrycie zobowiązania. Pakiet „Fast-Start” umożliwia członkostwo tylko do pakietu czarnego, jednak bez problemu można będzie wykonać upgrade na pakiet wyższy.

Tags: , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz


Zastanawiasz się:
„Co ja będę z tego miał?”
„Co to dla mnie oznacza?”
„Czy dzięki temu mam pewność....?”
„Czy będę mógł?”

Jeżeli zawahałeś się kliknąć w bezpłatny system AllinOne nie poznałeś odpowiedzi na w/w pytania.
Mogą one wyglądać tak:
WIEDZĘ.
Wiedza = Pieniądze.
Nigdy nie ma 100% pewności tylko zasada im więcej wiedzy tym większa pewność.
Tak.
Odpowiedzi mogą też wyglądać zupełnie inaczej sprawdzisz? AllinOne Business System

Kategorie

Pobierz Bezpłatny
E-book
”Psychologia Osiągnięć”
Brian Tracy
+ Extra Bonusy

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031